Instagram

How to get to us


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS:
50.053653
14.408441

Opening hours:
13:00 do 20:00 + based on evening program

viah & hosté| Crash Report release show

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

16. 12. 20:00

Crash Report, druhá a značně experimentálnější deska Vi, Rosy a Very z hudebního uskupení viah, přichází tři roky od vydání jejich elektropopového debutu Tears of a Giant. Společně ji pokřtíme 16. 12. ve smíchovské továrně. 🌀

Na novém albu jsou cítit zejména tyto tři aspekty: Vi se dotýká komplexnosti tématu vlastních rodových linií a kmenovosti, Rosa objevuje svou ryzí fascinaci analogovo-digitálním syntezátorem ARP Odyssey a Vera se ladně otrkává ve vodách elektronické hudební produkce.

Nepředvídatelnost. Místy spiritualita, místy drzost. Místy hloubka, místy humor. Crash Report se tematicky věnuje rodovým vzpomínkám a lidské paměti jako takové, její prchavosti, spletitosti až chaosu. Album je jakýmsi depozitářem emocí nahromaděných za poslední dva roky, alegorie všelijakých citových i rozumových explozí a implozí. „Nic pořádně nevidím, vlastně se ani nedívám. Nevnímám. Jsem roztěkanost sama. Rozbíhám se všemi směry naráz, ale nakonec stejně nic nestíhám.“

Hosté:
Anki & Lastsword
Viet Anh alias Anki » rapper, který rapuje česky i vietnamsky do melodických beatů, člen pražského labelu Die Mannschaft. Vystupovat bude se svým dvorním producentem Lastswordem, s nímž loni nahrál svoji první desku Saigon Stories. Letos Anki chystá další projekt, který bude česky.

Waterbased
Slovenské duo Julls Mihalyiová & Ľubo Krajňák představí svůj snový, temný pop plný zranitelných textů, syntetických zvukových ploch a transformujících kytar.

​⁕ Posledního hosta oznámíme brzy!

Vstupenky:
290 KČ na www.meetfactory.cz 
290 KČ (+ případné poplatky) v jiných předprodejích
350 KČ na místě 

Předprodeje:
Ticketportal, GoOut a www.meetfactory.cz.

Pořádá MeetFactory, o. p. s.