Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

SBCR alias Sir Bob Cornelius Rifo rozboří MeetFactory výbušnou fúzí dance-rocku

1. března, Praha – Sir Bob Cornelius Rifo se objevil na hudební scéně v roce 2007 se dvěma singly a velkým množstvím remixů od taneční hudby až po Metallicu. V podobně širokém žánrovém rozpětí se pohybovala i tvorba s Tommy Tea pod hlavičkou The Bloody Beetroots. V loňském roce vydal Sir Bob Cornelius Rifo dvě sólové EP „SBCR & Friends“ a po pěti letech se vrací také do Česka. Energií nabitou taneční hudbou protknutou tvrdými kytarovými žánry rozboří SBCR smíchovskou MeetFactory už 12. března od 20:30.


Nabroušené taneční vypalovačky s rockovým nábojem a obličej skrytý za maskou, která v lepším případě připomíná démonického Spidermana. Styl italského producenta vystupujícího pod jménem Sir Bob Cornelius Rifo alias SBCR je zkrátka nezaměnitelný a od roku 2008, kdy se svým projektem vtrhnul na taneční scénu, mu zajistil hezkou řádku nadšených fanoušků.

Hvězdnou dráhu klasicky vzdělaného hudebníka, producenta a fotografa v jedné osobě, který si zakládá na přísné anonymitě, před osmi lety odstartovalo veleúspěšné EP Cornelius, které se v aktuálním roce zařadilo mezi 100 nejstahovanějších kousků International iTunes. O rok později už dobývá klubovou scénu projekt The Bloody Beetroots, jehož trademarkem se staly do elektronických základů přimíchávané punk-rockové, hardcorové i metalové vypalovačky. Neotřelý přístup k produkci přinesl originální elektrodvojce Rifo & Isaac (Tommy Tea) spolupráci s veleznámým Stevem Aokim. Dlouhohrající debut Romborama (2009, Dim Mak Records) s prvky new rave pak odstartoval dvouleté turné, během kterého „krvavé řepy“ se svojí extravagantní verzí rebelující rock-dance elektroniky objely celý svět.


V roce 2013 se The Bloody Beetroots vracejí s dlouhohrající dvojkou, jednoduše nazvanou Hide (Ultra Music), na které se to jenom hemží známými jmény. Na singlu Out Of Sight si tak zahráli třeba Youth nebo Paul McCartney a hostovačku v dalších skladbách si neodpustili ani Tommy Lee (Mötley Crüe), Sam Sparro nebo P-Thug (Chromeo). Úspěch, který na sebe nenechal dlouho čekat, pak otevřel BB cestu do světa počítačových her (FIFA 09, Saints Row, Asphalt 8 nebo Teen Wolf) a odtud k pozici jedné z nejžádanějších formací na současné taneční scéně.


Loni vydal Sir Bob Cornelius Rifo dvě sólové EP SBCR & Friends, na kterých zůstal věrný osvědčenému stylu, který ho proslavil. S energií nabitým tanečním setem se po pěti letech vrací do Česka, aby 12. března od 20:30 ve smíchovské MeetFactory ukázal, že jeho extravagantní mix taneční hudby a tvrdých kytarových žánrů neztratil nic ze své návykovosti.


Více informací:

https://www.facebook.com/sbcrofficial
http://www.thebloodybeetrootsofficial.com/

Vstupné:

495 Kč na www.meetfactory.cz
550 Kč na místě


Koncert spolupořádají Fouce Entertainment a MeetFactory o.p.s.

Další koncerty v produkci / koprodukci MeetFactory:
30. 3. Ringo Deathstarr (US)
6. 4. Skepta (UK)
18. 4. Deaths + Mayen + Still Parade

MeetFactory je v roce 2016 podporována grantem hl. m. Prahy ve výši 10.000.000 Kč.

TZ - SBCR.pdf