Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Fource uvádí: Elderbook (UK)| ZRUŠENO

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

14. 3. 20:00

Situace je nadále složitá, a tak se v původním termínu v Praze nedočkáme ani koncertu britského zpěváka a producenta Elderbrooka. „Ani nemohu popsat, jak těžké pro mě tohle rozhodnutí bylo, nevíte, jak moc jsem se těšil, až vyjedu na turné k debutovému albu. Bohužel to teď není bezpečné, a proto jsem byl nucen turné přesunout na podzim,“ vzkazuje fanouškům Elderbrook. Nový termín koncertu je naplánovaný na 28. listopadu 2021, koncert je také z produkčních důvodů přesunut (z klubu MeetFactory) do Paláce Akropolis. Již zakoupené vstupenky zůstávají platné i na nový termín, v případě nutnosti je možné je v místě nákupu vrátit do 29. března.

​Elderbrookova spolupráce s producentským duem CamelPhat na singlu Cola z roku 2017 ho z undergroundu vystřelila do hitparád mainstreamových playlistů po celém světě. Sladkou tečkou za úspěchem, jenž předčil všechna očekávání, byla nominace na cenu Grammy.

Neobyčejný performer, multiinstrumentalista a zpěvák se proslavil díky svým citlivým tanečním bangerům, ve kterých se věnuje třeba psychickému zdraví i otázkám identity. Kromě společných singlů s producenty první třídy (Diplo, Rudimental) má Elderbrook na svém kontě i dva vyprodané pražské koncerty anebo turné s Bonobem či Jungle. 

FB event

Vstupenky
470 KČ v předprodeji na Fource.czGoOut, Ticketmaster

Koncert pořádá fource.cz. V případě jakýchkoliv dotazů pište na info@fource.cz.