Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Good Times Only + Méta Monde & hosté| Hledá se nový termín

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

9. 12. 20:00

S lítostí oznamujeme, že plánovaný koncert kapel Good Times Only & Méta Monde jsme se na základě opatření plynoucích z nově vyhlášeného nouzového stavu rozhodli přesunout na rok 2022. Náhradní termín oznámíme brzy! V případě dotazů nás kontaktujte na sales@meetfactory.cz. 

9. prosinec. Den, kdy před více než 60 lety odstartoval jeden z nejdéle vysílaných televizních seriálů historie, britská mýdlová opera Coronation Street. Pět let poté byl v tento významný den nad Pennsylvanií spatřen ojedinělý mimozemský objekt a o dvě dekády později měla — v ten samý den — premiéru v pořadí osmnáctá bondovka Zítřek nikdy neumíráLetošní devátý prosinec se do historie zapíše dlouho očekávaným křtem — dokonce dvojkřtem — desek kapel, které hýbou současnou českou alternativní scénou, Good Times Only & Méta Monde.

Pražský boy band Good Times Only vloni svou deskou Pěkný chvíle odvyprávěl příběh rozchodu za ozvuku hutných syntezátorů, řezavých kytar, nekompromisního drum machinu a hlavně českého zpěvu. Devítistopý dlouhohrající debut kapela následně doplnila o poutavý krátký film režiséra Barta Klimszy z prostředí motokárové dráhy i bizarní příběh o zvučení předmětů, které nevydávají zvuk.

Pro Méta Monde, progresivní vršovické duo, je typická atmosférická a rytmická hudba plná harmonických syntezátorů, dunivých basových linek a spletitých textů. Svým debutem Méta Mondes posluchačům nabízí zanechat svět za sebou, jak napovídá úvodní skladba World Beyond pomocí názvu i snových syntezátorů, a vydat se na cestu do těch okolních. Jednotlivé písně posluchače provází skrze světy malované jasnými a zářivými kosmickými zvuky, mísící new wave, post-punk, synth-pop, dream-pop, electro i disco. Při poslechu člověk netuší, zda se zrovna nachází v minulosti, přítomnosti, budoucnosti či jiném světě. Někdy se dokonce setkávají.

Hosté:
⁕ We Are Domi
Elektro-popová kapela založená v roce 2018 ve Velké Británii, v současné době působící v Praze. Členové kapely jsou původem z Norska, Anglie a USA/ČR. Tak vzniká unikátní mix Skandinávského popu a elektro-popu, jehož výsledkem je alternativní podnětný zvuk, který si zachovává zvukovou krásu a citlivost. We Are Domi vás od začátku uhrane svou monumentální energií a atmosférou.

​⁕ Lazer Viking
Kuba Kaifosz alias Lazer Viking je zosobněním bezbřehé lásky k písňové formě žánrů populární hudby minulého století. Ač za svou kratičkou kariéru stihl vydat již tři dlouhohrající alba, stále se mu úspěšně daří udržovat v obskuritě díky svému nekompromisně upřímnému projevu, který mnozí mylně zaměňují za humor a nadsázku. Na svědomí má také produkci alba Pěkný chvíle kapely Good Times Only či singlu So Sad dua Méta Monde. Aktuálně pracuje na další desce — což asi není si nic nečekaného. To, že na ní nejsou žádné kytary a je celá rozkročená mezi osmdesátkovou novou vlnou a EDM, už pravděpodobně ano.

Vstupenky:
290 KČ na www.meetfactory.cz
290 KČ (+ případné poplatky) v jiných předprodejích
350 KČ na místě

Předprodeje:
Ticketportal, GoOut a www.meetfactory.cz.

Pořádá MeetFactory, o. p. s.