Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Jessy Lanza

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

23. 11. 20:00

Jessy Lanza se potřetí vrací do smíchovské továrny, tentokrát s novou deskou Love Hallucination. Své čtvrté studiové album vydává kanadská zpěvačka a producentka opět na proslulém britském labelu Hyperdub.

Od club–ready bangerů až po pomalejší introspektivní kompozice, deskou se jako červená nit vine nálož syrových emocí a upřímných textů, kterou podtrhuje precizní a sebevědomá produkce, na níž se podíleli Jacques Greene, Paul White nebo David Kennedy. Slovy Resident Advisoru o pilotním singlu desky Don't Leave Me Now: „…it comes out sounding triumphant and self-assured, a slice of glittery synth pop heaven even in the face of adversity.“

​„Love Hallucination mi připomíná propadání se do bezedných hlubin lásky, zároveň však s dostatečnou sebejistotou na to, abychom dokázali důvěřovat svým vlastním instinktům.“ Lanza svou čtvrtou desku přirovnává k osudovému „pádu důvěry“, na jehož pozadí reflektuje zásadní moment ve svém životě, kterým pro ni bylo přesídlení z Bay Area do slunného LA. Novou životní i tvůrčí kapitolu otevírá s čerstvě nabytou „sebedůvěrou a osobní autenticitou“. Živě v MeetFactory ve čtvrtek 23. listopadu.

Vstupenky:
390 KČ na webu MeetFactory a v síti GoOut
450 KČ na místě 

Před návštěvou MeetFactory doporučujeme náhlédnout do sekce Informace pro návštěvníky.