Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Katarzia (SK)| Zrušeno, hledá se nový termín

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

5. 5. 20:00

Původní termín koncertu byl z důvodu aktuálních vládních nařízení zrušen. Náhradní termín plánujeme na 24. září 2021, zakoupené vstupenky zůstávají platné. Avizované datum náhradního termínu se může změnit.

Vyjádření Kataríny:

„Milí naši diváci

V prvom rade veľmi ďakujem, že ste si kúpili lístky na náš koncert a že nám fandíte, je to pre nás v tejto dobe obzvlášť motivujúce. Chcela by som vás touto formou pozdraviť, dúfam že zvládate tento rok vrámci možností dobre a že ste zdraví, vy aj vaši blízki. Čo sa týka koncertu - ešte nevieme, kedy ho uskutočníme, pretože niečo v tejto dobe plánovať vedie len k ďalším zmenám termínov, preto vás chceme poprosiť o trpezlivosť. Nový termín zverejníme, hneď ako to bude možné, hlavne bezpečné myslíme na vás. Lístky budú platiť aj naďalej, no ak by ste sa predsa len rozhodli ich vrátiť, dajte nám vedieť. Ak by ste mali nejaké otázky, prípadne chceli hocičo odkázať, neváhajte ma kontaktovať na facebooku, alebo na IG.

Želám vám veľa síl, inšpirácie a peknú zimu,
Katarína“

Katarzia během tvorby své nové desky na prahu třicítky jako žena i umělkyně dozrála. Svěřuje se, proplouvá pochybnostmi i různými typy závislostí. Hledá cestu k vnitřnímu pokoji, ke zdravým mezilidským vztahům a dospěla k závěru, že i celibát někdy může být řešením. „Samota mi nevadí, ani celibát tela. O lásku neprosím, nie som osamelá. Nehanbím sa byť silná, nehanbím sa byť slabá, taká som. Nehanbím sa nahlas smiať, nehanbím sa plakať,“ zpívá Katarzia ve skladbě, která album otevírá.

 

Nové album oceňované skladatelky o strachu z osamělosti a hledání sebehodnoty vzniklo ve spolupráci s producentem Jonatanem Pastirčákem, s nímž před dvěma lety připravila ceněnou desku Antigona. Jonatan (Pjoni/Isama Zing), jako hudební i mentální spojenec Katarzie, skladby na Celibátu posunul do nejvyšších pater současného popu. Nebyl ovšem zdaleka jedinou osobností, která přispěla ke světovému soundu desky. Katarzia povolala do služby také producenty Aid Kida, Olivera Torra, LVCIFERa a Alexandra Vincenta. Na mixu se společně s Pastirčákem podílel také Tomáš Havlen a mastering měl na starosti Gaex. Na albu ve dvou skladbách hostovala zpěvačka a skladatelka Ela Tolstová, do jedné z písniček vokálem přispěl také Cyril Dobrý a své party v pražském studiu Faust Records nahráli také hudebníci z Katarziiny doprovodné kapely, Albert Romanutti (klavír, synths), Lukáš Mutňanský (baskytara), Vladko Mikláš (kytara) a Oliver Lipenský (bicí).

Album Celibát obsahuje 11 skladeb a vyšlo 17. dubna 2020 u labelu Slnko Records. Turné i křest alba, původně naplánované na duben a květen, se uskuteční na podzim.

Katarzia, vlastním jménem Katarína Kubošiová, je textařka a hudební producentka, kvůli jejíž tvorbě se už pohádali nejeden česko-slovenský fanoušek a hejtr. Představuje generaci počítačových začátečníků narozených okolo roku '89, kteří pohlíží do budoucna s vědomím své slovenské i české minulosti. Dosud vydala tři desky, Generácia Y (2013), Agnostika (2016) a Antigona (2018). Kromě toho Katarzia hostovala ve skladbách řady dalších umělců, mj. Davida Kollera, Kafka Band, Vladimíra 518, PSH nebo projektu Hrubá Hudba. Složila a nazpívala také ústřední píseň filmu Pátá loď (2017).

FB event

Vstupenky:
350 Kč v předprodeji na meetfactory.cz, goout.cz, ticketportal.cz
400 Kč na místě