Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Live Nation uvádí: Kvelertak (NO)zrušeno / cancelled

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

13. 3. 20:00

Dotáhli jsme to daleko a byla to dobrá jízda! Naše turné bohužel končí.

Vzhledem k současné světové situaci odkládáme všechna zbývající data našeho turné. Jsme v tom všichni společně. Momentálně pracujeme na nových termínech a doufáme, že je pro vás budeme mít co nejdříve.

Děkujeme všem, kteří doposud navštívili naše koncerty. Hodně štěstí, zdraví a myjte si ruce. Poslouchejte místní úřady a Kvelertak!

Uvidíme se brzy.

Kvelertak

Due to the current development regarding coronavirus, on March 10th 2020, the Ministry of Health took emergency measures to ban all public and private events in the Czech Republic in excess of one hundred people.
We wanted to let you know that KVELERTAK will not be playing as scheduled on March 13th. The safety of artists, fans and staff is our top priority and we will continue to monitor things closely. We are working hard to find a new date for Kvelertak to perform in Prague – your ticket will be valid for the new date. Please contact point of purchase for all ticketing enquiries. Thank you for your patience and understanding.

 

Eric se před třiceti lety narodil v Atlantě a svoji kariéru odstartoval na YouTube svými virálními klipy. KVELERTAK je norská formace pocházející z města Stavanger, která sbírá nejenom pochvalná ocenění od kritiky, ale obdržela i několik hudebních cen, v roce 2011 pak získala čtyřnásobné ocenění Spellemann (Norská obdoba Grammy). Doposud vydali tři alba, poslední titul Nattesferd získal řadu pozitivních ohlasů, mimo jiné i od Rolling Stones, Stereogum a Consenquence of Sound, kteří jej umístili mezi 50 nejlepších nahrávek roku 2016. Kvelertak patří mezi nejpřesvědčivější heavy metalové formace současnosti.

Norská rocková a metalová kapela Kvelertak vstoupila do roku 2019 s údernějšími riffy a ještě těžším zvukem. Se zpěvákem Ivarem Nikolaisenem vyrazili počátkem letošního roku na evropské turné jako speciální hosté Mastodon. V současné době se nachází uprostřed obrovského evropského festivalového turné, po jehož skončení se odeberou do studia, kde začnou nahrávat své 4. studiové album. Vydání novinky je předběžně stanoveno na začátek příštího roku.

 

 

Vstupenky:
590 Kč v síti Ticketmaster a Ticketportal 

Pořádá Live Natiion, v případě dotazů se obracejte na promotion@echopromotion.cz