Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Merch MeetFactory

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

1. 1. - 31. 12. 2022

Merch smíchovské továrny nově můžete zakoupit na eshop.meetfactory.cz.

MeetFactory. MeatFactory? Příběh názvu projektu továrny na umění začíná v roce 2001 v opuštěné budově holešovické továrny na Pražskou šunku. Za necelých dvacet let své existence se MeetFactory stihlo přesunout na Smíchov a hostit pro vás nespočet výstav, divadelních inscenací, vernisáží, filmových projekcí, koncertů i rezidencí domácích a zahraničních umělců. Původní myšlenka otevřeného kulturního centra, průsečíku výtvarného, divadelního a hudebního umění, prostoru, ve kterém se potkává lokální scéna s tou zahraniční, ta se za uplynulých dvacet let v podstatě nezměnila. Jsme tu stále - pro vás, ačkoli momentálně bez vás - a nemůžeme se dočkat, až spolu brány smíchovské továrny opět otevřeme. ❤️️

A jestli věříte v naši myšlenku a máte MeetFactory rádi, můžete nás v této zamrzlé době podpořit nákupem některého z kousků našeho merche a pyšně tak nosit logo smíchovské továrny třeba na vlněné zmijovce, teplých ponožkách, plecháčku nebo zápisníku.

Ceny produktů zahrnují doručení na výdejní místo Zásilkovny nebo po domluvě k vám domů (pokud je to v našich možnostech). Po nákupu nás prosím kontaktujte na sales@meetfactory.cz a pošlete nám adresu výdejního místa, na kterou pro vás balíček doručíme. Neváhejte nám napsat také v případě, že máte zájem o nákup více kusů rozdílného zboží - náš web to zatím bohužel neumožňuje, ale určitě se s vámi domluvíme, abyste poštovné a balné neplatili víckrát.
 

Nakupujte tady:
zmijovka 
ponožky
plecháček
blok 


Všechny věci si samozřejmě můžete osobně koupit i v MeetFactory každý všední den od 13:00–20:00. Než se k nám ale vypravíte, doporučujeme vám v rámci neustále se měnících podmínek raději telefonicky (+420 226 209 027) ověřit, že máme otevřeno.