Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

MeetFactory — Prostor pro živé umění //
Galerie. Rezidence. Divadlo. Hudba

Moses Sumney (US) + Tawiah (UK)

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

8. 11. 20:30

Na hudební scéně se objevil v roce 2014. Od té doby nahrál několik kritiky i fanoušky vychvalovaných soulově klidných nahrávek, aby vzápětí na koncertech předvedl jakou energii v sobě má. Moses Sumney se možná do vašeho podvědomí dostává pomalu (což je v hektickém hudebním světě poměrně ojedinělým jevem) zato ho z hlavy už jen tak nevyženete. Svým jemným, ale zároveň chytlavým a zapamatovatelným hlasem začarovává a přetváří klasické melodie jako např. tradiční jazzové klenoty. Svým hlasem vypráví o své osobní cestu, ale zároveň jsou v jeho nahrávkách přítomny univerzální témata jako třeba samota. 

Po vydání svého debutového EP Mid-City Island, po kterém následovalo album Seeds/Pleas, absolvoval koncertní vystoupení s takovými osobnostmi jako David Byrne, Karen O, Sufjan Stevens, Solange nebo James Blake. V loňském roce vydal své další EP Lamentations, na kterém už nezaznívají jen jednoduché lehce romantizující songy. Moses Sumney zde ukazuje, že se stává mistrným textařem.

V současné době se Moses Sumney po třech letech vystupování po různých festivalech a spolučinkování v různých uměleckých skupinách chystá na vydání své první dlouhrající desky.

Před Mosesem se představí jiholondýnská zpěvačka a producentka Tawiah, která aktuálně vydala EP Recreate a svůj debut chystá rovněž na příští rok.

Ve středu 8. listopadu si tohoto poklidného inovátora s něžným hlasem můžete poslechnout v MeetFactory. 

Více info: 
www.mosessumney.com
www.facebook.com/mosessumney
www.soundcloud.com/tawiahmusic

Vstupenky:
290 Kč (+ případné poplatky) v ostatních předprodejích 
390 Kč na místě 

Předprodej: 
Ticketportal, Ticketpro, GoOut.cz a www.meetfactory.cz

Akci pořádá MeetFactory o.p.s.