Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Obscure presents: Mgła (PL) | PŘELOŽENO

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

13. 6. 19:00

Vyjádření pořadatele:

13.12. 2020 MGLA - PŘELOŽENO / POSTPONED
Čekali jsme do poslední chvíle na zázrak, ten ale nepřišel.  
Prosincový koncert polských MGLA se v avizovaném termínu z pochopitelných důvodů neuskuteční. Momentálně pracujeme na novém datumu, které brzy zveřejníme.
Děkujeme vám za důvěru a trpělivost
Obscure team

   

I přes náhradní termín koncertu nabízíme refundaci. Vám, kterým se nový termín koncertu nehodí, o ni v případě našich e-ticketů můžete požádat do dvou týdnů – tedy do půlnoci 28. dubna 2020 na e-mailu filip@obscure.cz (předmět „refundace Mgla“ a pro urychlení vždy piště 10místný variabilní symbol objednávky).

Vrácení plateb za vstupenky zakoupené v předprodejních místech požádejte v místě předprodeje, v případě poboček sítě Ticketmaster žádejte přes tento formulář https://help.ticketmaster.cz/hc/cs/requests/new.
Po stanovené lhůtě na refundaci nebude brán zřetel, jinak zakoupené vstupenky zůstávají platné pro nový termín. 

Pro polské blackmetalisty MGŁA, jejichž hvězda již dávno opustila zamglené bažiny undergroundu, je pro jejich důraz na výrazné kytarové melodie důležitý čistý zvuk. Bez něj by od sebe nebyly všechny instrumenty rozeznatelné. To prostor pražské MettFactory nabídne bez pochyb. A i když MGŁA nehrají žádný extrém a skladby jsou spíše poslechové, přesto jsou naživo velmi chytlavé a silné. Ne náhodou. Poláci jsou perfekcionisté, takže atmosféru navíc umocňují promakanými světly doplněné mlhou. Fanoušci se opět mohou těšit na precizní set, který konečně i v Praze plně nabídne desku „Age of Excuse“, jíž na sebe MGŁA poutají pozornost a jíž nadále získávají celosvětový respekt.

Vstupenky

dále se dají koupit lístky přes GOOUT, Ticketmaster a na předprodejní kase v Lucerna Music Baru

předprodej:550,-
na místě: 590,-

FB event


Pořádá Obscure. V případě dotazů se obracejte přadatele Filipa Prchala, filip@obscure.cz nebo hledejte informace na www.obscure.cz