Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Obscure presents: Mgła (PL)| NOVÝ TERMÍN

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

13. 6. 19:00

Vyjádření pořadatele:

13.12. 2020 MGLA - PŘELOŽENO / POSTPONED

Čekali jsme do poslední chvíle na zázrak, ten ale nepřišel. Prosincový koncert polských MGLA se v avizovaném termínu z pochopitelných důvodů neuskuteční. Momentálně pracujeme na novém datumu, které brzy zveřejníme.

Děkujeme vám za důvěru a trpělivost
Obscure team

Pro polské blackmetalisty MGŁA, jejichž hvězda již dávno opustila zamglené bažiny undergroundu, je pro jejich důraz na výrazné kytarové melodie důležitý čistý zvuk. Bez něj by od sebe nebyly všechny instrumenty rozeznatelné. To prostor pražské MettFactory nabídne bez pochyb. A i když MGŁA nehrají žádný extrém a skladby jsou spíše poslechové, přesto jsou naživo velmi chytlavé a silné. Ne náhodou. Poláci jsou perfekcionisté, takže atmosféru navíc umocňují promakanými světly doplněné mlhou. Fanoušci se opět mohou těšit na precizní set, který konečně i v Praze plně nabídne desku „Age of Excuse“, jíž na sebe MGŁA poutají pozornost a jíž nadále získávají celosvětový respekt.

FB event

Vstupenky:
550 KČ v předprodeji na webu Obscure, dále v síti GoOut, Ticketmaster a na předprodejní kase v Lucerna Music Baru

Koncert pořádá Obscure. V případě dotazů se obracejte pořadatele Filipa Prchala, filip@obscure.cz nebo hledejte informace na www.obscure.cz