Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Chelsea Wolfe + Kælan Mikla

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

23. 6. 20:00

Twisting the old self into poetry. Jedinečný cit pro zvukovou obrazotvornost v těch nejtemnějších odstínech šedi kalifornské doom–folkové zpěvačky a skladatelky Chelsea Wolfe se vrací s novou nahrávkou She Reaches Out To She Reaches Out To She. Tu představí živě a s kapelou v neděli 23. června ve smíchovské továrně. Deska vychází 9. února u labelu Loma Vista, první vlaštovky v podobě pilotního singlu Dusk nebo trip hopem nasáklé skladby Tunnel Lights jsou již nyní k poslechu na všech streamovacích platformách.


Nová deska Wolfe je katarzní niterní výpovědí o zpřetrhávání vazeb a cykličnosti procesu hojení balancující mezi nadpozemskou éteričností a masivní zvukovou tíhou. Hutná i minimalistická, syrová a opulentní, intimní i expanzivní; She Reaches Out To She Reaches Out To She je zhmotněním Wolfina zvukového vesmíru, který obývá temný folk, sludge, doom metal i noise – a především autorčin pohlcující sopránový hlas. Po řadě sólových vystoupení i společném koncertu s Russian Circles se Chelsea Wolfe letos v létě vrací do Prahy. 

Hostem večera bude islandské trio Kælan Mikla, jimž se na čtyřech dosavadních deskách podařilo vytesat osobitý, ledově chladný synth–punkový zvuk prodchnutý mýty, andělskými vokály, kouzly a folklórem.

Vstupenky:
690 KČ na webu MeetFactory a v síti GoOut
750 KČ na místě 

Před návštěvou MeetFactory doporučujeme náhlédnout do sekce Informace pro návštěvníky.